اخبار

انجمن علمی جراحی‌ های کم‌ تهاجمی زنان در جمع همکاران دومین کنگره بین‌ المللی جراحی‌ های کم‌ تهاجمی زنان و اندومتریوز

انجمن علمی جراحی‌ های کم‌ تهاجمی زنان در جمع همکاران دومین کنگره بین‌ المللی جراحی‌ های کم‌ تهاجمی زنان و اندومتریوز

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاددانشگاهی- ابن‌سینا، انجمن علمی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان به‌ عنوان همکار در برگزاری پنجمین کنگره کشوری و دومین کنگره بین‌ المللی جراحی‌های کم‌ تهاجمی زنان و اندومتریوز با این پژوهشگاه همکاری می‌کند.

این کنگره بزرگ بین‌المللی با حضور اساتید و متخصصان صاحب‌ نام جهان و ایران از ۲۹ آذر تا ۱ دی در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود و به سرفصل‌هایی همچون درمان‌های نوین اندومتریوز، باروری و حفظ باروری در اندومتریوز، هیستروکتومی به روش لاپاراسکوپی، اپیدمیولوژی، ژنتیک و اپی‌ژنتیک اندومتریوز و ملاحظات پرستاری و مامایی در جراحی‌های اندومتریوز اختصاص دارد.

علاقه‌ مندان به دریافت اطلاعات بیشتر درباره دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌ تهاجمی زنان و اندومتریوز که دارای امتیاز آموزش مداوم برای گروه‌های مختلف پزشکی، پرستاری و مامایی است، می‌توانند به وب‌ سایت این کنگره به نشانی www.avicennacongress.ir/emig2023/ مراجعه کنند.

کنگره EMIG2023

پنجمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز از سوی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا از تاریخ ۲۹ آذر لغایت ۱ دی ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

این کنگره بین‌المللی بر آن است تا مجالی شایسته برای حضور اساتید و متخصصان صاحب‌نام ایران و جهان برای طرح و تبادل آخرین یافته‌ها و تجارب فوق‌تخصصی در زمینه بیماری اندومتریوز و ابعاد گوناگون آن فراهم نماید.

با ما در تماس باشید

شماره تماس ما

02122432020

داخلی های 454، 456 و 457

emig@avicenna.ac.ir

www.avicennacongress.ir

Powered by IT Department of Avicenna Research Institute