پانل ویژه

پنل ویژه مباحث روز اندومتریوز با حضور اساتید
کنگره انجمن آسیایی و کنگره انجمن جهانی اندومتریوز و آدنومیوز

پنل ویژه آپدیت‌های اندومتریوز به ریاست پروفسور سعید البرزی، استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز و عضو هیئت رئیسه انجمن لاپاراسکوپی زنان ایران با حضور اساتید نامدار بین‌المللی برگزار می‌شود.
این پنل که در روز پایانی دومین کنگره بین‌المللی و پنجمین کنگره کشوری جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز پژوهشگاه ابن‌سینا برگزار می‌شود، به آخرین مباحث روز مطرح‌شده در کنگره آسیایی اندومتریوز اختصاص دارد. 
در ابتدا، دکتر البرزی درباره نخستین گایدلاین آدنومیوز که از سوی بورد انجمن آسیایی اندومتریوز و آدنومیوز منتشر شده است، توضیح خواهند داد.
در ادامه نیز متخصصان نامدار آسیا و جهان، شامل پروفسور معمر از امارات، با موضوع اندومتریوز علامت‌دار و بی‌علامت، پروفسور آنجلا اگوئیلار از فیلیپین با موضوع اندومتریوز در نوجوانان و راه‌های تشخیص غیرتهاجمی آن، پروفسور پیترو سانتولی از فرانسه با موضوع ارتباط اندومتریوز و آدنومیوز، پروفسور سانان یاکر از سریلانکا با موضوع مدیریت اندومتریوما، پروفسور البرزی از ایران با موضوع اندومتریوز کولورکتال و مجاری ادراری و پروفسور الکساندر پوپوف با موضوع جراحی رباتیک اندومتریوز سخنرانی می‌کنند و به پرسش‌های حاضران پاسخ می‌دهند.
پانل ویژه

کنگره EMIG2023

پنجمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز از سوی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا از تاریخ ۲۹ آذر لغایت ۱ دی ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

این کنگره بین‌المللی بر آن است تا مجالی شایسته برای حضور اساتید و متخصصان صاحب‌نام ایران و جهان برای طرح و تبادل آخرین یافته‌ها و تجارب فوق‌تخصصی در زمینه بیماری اندومتریوز و ابعاد گوناگون آن فراهم نماید.

با ما در تماس باشید

شماره تماس ما

02122432020

داخلی های 454، 456 و 457

emig@avicenna.ac.ir

www.avicennacongress.ir

Powered by IT Department of Avicenna Research Institute