اخبار

حضور پرفسور فرهاد نزهت در دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز

حضور پرفسور فرهاد نزهت در دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز

به گزارش جامعه ایده آل به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا، پروفسور فرهاد نزهت، متخصص بیماری‌های زنان و زایمان، فلوشیپ جراحی زنان و جراحی رباتیک کم تهاجمی و مدیر مرکز پزشکی جراحی زنان و انکولوژی نزهت در نیویورک امریکا در دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز که از سوی این پژوهشگاه برگزار می‌شود، به‌عنوان رئیس پنل و سخنران حضور دارند.
پرفسور فرهاد نزهت از متخصصان برجسته ایرانی است که مدیریت بخش بیمارستان لانگون لانگ‌آیلند آمریکا را بر عهده دارد. وی استاد کالج پزشکی ویل کورنل دانشگاه کرنل نیویورک امریکا و استاد معین دانشکده پزشکی گراسمن و لانگ آیلند دانشگاه نیویورک امریکا و دارنده گواهینامه انکولوژی زنان و گواهینامه جراحی‌های زنان از هیئت مامایی و زنان آمریکا است.
پنجمین کنگره کشوری و دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز در تاریخ ۲۹ و ۳۰ آذر و ۱ دی ماه با حضور اساتید و متخصصان نامدار ایران و جهان در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.
علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌ سایت این کنگره بین‌المللی به نشانی www.avicennacongress.ir/emig2023/ مراجعه کنند.

کنگره EMIG2023

پنجمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز از سوی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا از تاریخ ۲۹ آذر لغایت ۱ دی ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

این کنگره بین‌المللی بر آن است تا مجالی شایسته برای حضور اساتید و متخصصان صاحب‌نام ایران و جهان برای طرح و تبادل آخرین یافته‌ها و تجارب فوق‌تخصصی در زمینه بیماری اندومتریوز و ابعاد گوناگون آن فراهم نماید.

با ما در تماس باشید

شماره تماس ما

02122432020

داخلی های 454، 456 و 457

emig@avicenna.ac.ir

www.avicennacongress.ir

Powered by IT Department of Avicenna Research Institute