newheader.jpeg
newheader.jpeg
PlayPause
previous arrow
next arrow

پنجمین کنگره بین‌المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و آندومتریوز

۲۸ آذر لغایت یکم دی ماه ، محل همایش های دانشگاه شهید بهشتی

4.jpg
7.jpg
1.jpg
6.jpg
2.jpg
5.jpg

ویدئوهای کمیته های علمی و اجرایی

حامیاناسپانسرهایکنگره اندومتریوز

Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1
Client 1

EMIG 2023

پنجمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز


پنجمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز از سوی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا از تاریخ ۲۹ آذر لغایت ۱ دی ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود. این کنگره بین‌المللی بر آن است تا مجالی شایسته برای حضور اساتید و متخصصان صاحب‌نام ایران و جهان برای طرح و تبادل آخرین یافته‌ها و تجارب فوق‌تخصصی در زمینه بیماری اندومتریوز و ابعاد گوناگون آن فراهم نماید.
ریاست این کنگره بر عهده دکتر محمدرضا صادقی، رئیس پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا است‌. دکتر خدیجه شادجو، جراح و متخصص زنان و زایمان، فلوشیپ لاپاراسکوپی پیشرفته و مدیر کلینیک اندومتریوز ابن‌سینا، دبیری علمی این کنگره را بر عهده دارند و سرکار خانم صفورا سلیمانی فخر، معاون آموزشی و مدیر روابط عمومی پژوهشگاه و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا، نیز عهده دار دبیر اجرایی این کنگره می باشند.
مباحث گسترده و متنوعی از جمله ژنتیک و اپی‌ژنتیک و اپیدمیولوژی اندومتریوز، درمان جراحی اندومتریوز، باروری و حفظ باروری در اندومتریوز، آناتومی در جراحی لاپاراسکوپی، درمان‌های نوین اندومتریوز، درمان‌های دارویی و جراحی آدنومیوز، هیستروکتومی به روش لاپاراسکوپی، پاتولوژی و بیومارکرها، کیفیت زندگی در بیماران اندومتریوز، ملاحظات پرستاری و مامایی در جراحی اندومتریوز، تغذیه در اندومتریوز، بحث و تبادل نظر در جراحی اندومتریوز، تصویربرداری در تشخیص اندومتریوز، مسائل اخلاقی و قانونی در جراحی لاپاراسکوپی و اندومتریوز، میوم‌های رحمی؛ درمان‌های دارویی، جراحی و هیستروسکوپی و مدیریت عوارض احتمالی در جراحی لاپاراسکوپی اندومتریوز از محورهای اصلی این می باشد.
همزمان با این رویداد بزرگ علمی، دومین جشنواره فیلم جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز با محوریت لاپاراسکوپی زنان، لاپاراسکوپی اندومتریوز و هیستروسکوپی در تاریخ ۲۸ آذر برگزار می‌شود و ضمن نمایش آثار برگزیده، از چهار فیلم برگزیده، با تقدیم نشان ویژه جشنواره، تقدیر خواهد شد.
پنجمین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز با افتخار میزبان حضور شما اساتید و سروران ارجمند خواهد بود و امیدواریم با حضور و نظرات ارزشمندتان ما را در برگزاری هرچه پربارتر این رویداد بزرگ علمی یاری کنید

Image

پوستر فراخوان
پوستر فراخوان
پوستر کنگره
پوستر فستیوال
پوستر انگلیسی کنگره
پوستر انگلیسی کنگره

راه های ارتباطی

تماس با ما

اگر نیازمند اطلاعات بیشتر در مورد نحوه ثبت نام و شرکت در کنگره، ارسال خلاصه مقاله یا هر گونه همکاری دیگری هستید، در ارتباط باشید.

برنامه علمی کنگره

برای دیدن برنامه و پانل های علمی کنگره در روزهای برگزاری آن وارد صفحه شوید.

ادامه مطلب icon


ثبت نام و شرکت در کنگره

برای دریافت نحوه شرکت در کنگره و ثبت نام در آموزش مداوم بر روی لینک کلیک کنید.

ادامه مطلب icon

درباره ما

پژوهشگاه و مرکز درمان ابن سینا

بیش از 20 سال سابقه فعالیت حرفه ای اتفاقی نیست !
پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی-ابن‌سینا از سال ۱۳۷۷ به‌عنوان یک پژوهشکده آغاز به کار کرد. فعالیت‌های این مجموعه از ابتدا بر ابعاد مختلف باروری، مانند ایمونولوژی، ژنتیک، عفونت ها و غدد تولید مثل و جنبه‌های اخلاقی و حقوقی باروری متمرکز بوده است. هم‌اکنون پژوهشگاه ابن سینا دارای ۳ پژوهشکده بیوتکنولوژی تولید مثل، آنتی‌بادی مونوکلونال و نانوبیوتکنولوژی و یک مرکز تحیقات ایمونولوژی تولیدمثل است.

همچنین، در سال ۱۳۸۲ این پژوهشگاه با پشتوانۀ پژوهش‌ها و نوآوری‌های خود مرکز فوق‌تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن‌سینا را تأسیس کرد که امروزه با برخورداری از ۸ کلینیک و ارائه همه خدمات تشخیصی و درمانی مرتبط، به‌عنوان یک مرکز ممتاز و ارجاعی در زمینه ناباروری، سقط مکرر و اندومتریوز در کشور و منطقه در حال فعالیت است.

مرکز فوق تخصصی درمان ناباروری و سقط مکرر ابن‌سینا، یکی از مراکز ممتاز و پیشرفته کشور و منطقه، در زمینه درمان ناباروری و سقط مکرر است که از سال ۱۳۸۲ با همکاری مشترک مرکز ART دانشگاه USHCL آلمان فعالیت خود را در قالب چهار کلینیک آغاز کرد. به تدریج، کلینیک‌های تخصصی دیگر، از جمله کلینیک فوق‌تخصصی اندومتریوز، دردهای مزمن لگنی و لاپاراسکوپی پیشرفته نیز در این مرکز راه‌اندازی شدند.

روند تأسیس کلینیک اندومتریوز ابن‌سینا در سال ۱۳۹۰ آغاز شد و پس از تدوین پروتکل‌های لازم، آماده‌سازی فضای مناسب و تجهیزات اتاق عمل جراحی اندومتریوز و جذب فلوشیپ لاپاراسکوپی پیشرفته اندومتریوز، این کلینیک از سال ۱۳۹۱ به‌طور رسمی آغاز به کار کرد. در سال‌های ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ کلینیک اندومتریوز ابن‌سینا به انجمن لاپاروسکوپی زنان انگلستان BSGE پیوست و در واقع نخستین مرکز خارج از انگلستان (چهل مرکز) در زمینه لاپاراسکوپی اندومتریوز بود و در سال ۲۰۱۶ (۱۳۹۵) توانست مقام اول فعال جراحی را دربین حدود چهل مرکز وابسته به BSGE کسب کند. کلینیک اندومتریوز ابن سینا از بدو تأسیس، سال ۱۳۹۰، تا سال ۱۴۰۰ پذیرای بیش از ۲۰۰۰۰ بیمار اندومتریوز بوده و ۱۵۶۵ لاپاراسکوپی موفق اندومتریوز در این کلینیک انجام شده است.
Image
Image

کنگره EMIG2023

پنجمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز از سوی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا از تاریخ ۲۹ آذر لغایت ۱ دی ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

این کنگره بین‌المللی بر آن است تا مجالی شایسته برای حضور اساتید و متخصصان صاحب‌نام ایران و جهان برای طرح و تبادل آخرین یافته‌ها و تجارب فوق‌تخصصی در زمینه بیماری اندومتریوز و ابعاد گوناگون آن فراهم نماید.

با ما در تماس باشید

شماره تماس ما

02122432020

داخلی های 454، 456 و 457

emig@avicenna.ac.ir

www.avicennacongress.ir

Powered by IT Department of Avicenna Research Institute