پیام کنگره

رییس، دبیر علمی و دبیر اجرایی

دکتر محمدرضا صادقی
دکتر محمدرضا صادقیرییس پژوهشگاه ابن سینا و رییس کنگره

با استعانت از پروردگار متعال، پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا پنجمین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز را در تاریخ ۲۹ و ۳۰ آذر و ۱ دی ۱۴۰۲ برگزار می‌کند.

امیدواریم این کنگره نیز همانند کنگره‌های پیشین با استقبال و مشارکت گسترده اساتید و متخصصان گرانقدر ایران و جهان، فرصتی مغتنم را برای طرح مباحث روز جهان و گفت‌وگوها و تبادل نظرهای پرثمر در این حوزه فراهم آورد و بتوانیم فضایی صمیمانه برای هم‌رسانی یافته‌ها و تجارب ارزشمند شما اساتید و سروران گرامی پدید آوریم.

با افتخار پذیرای نظرات ارزشمندتان برای برگزاری هرچه پربارتر این رخداد علمی بزرگ هستیم و پیشاپیش از شما عزیزان که با حضور و مشارکت‌تان بر غنا و اعتبار این کنگره بزرگ بین‌المللی می‌افزایید، صمیمانه سپاسگزاریم.

دکتر خدیجه شادجو
دکتر خدیجه شادجوعضو هیات علمی پژوهشگاه ابن سینا و دبیر علمی کنگره

ازهمایش قبلی مان بیش از یک سال گذشت. دراین یک سال ما باتجربه های نوین، نکات جدیدعلمی، دستاوردهای فناورانه بیشتری آشنا شدیم.

در دفعات قبل دیدیم که تشریک مساعی و هم فکری و دور هم جمع شدن چه برکاتی داشت.

بار دیگر قصد آن داریم که با نشاط و شادابی، دور هم جمع شویم و ضمن سپاس نعمت خداوندی در گره گشایی و شفابخشی به مردم عزیزمان، تجربه ها، دیدگاهها، نکات علمی و تجربی و ... را با هم به اشتراک و نقد بگذاریم.

ژنتیک و اپی ژنتیک و اپیدمیولوژی اندومتریوز، درمان جراحی و دارویی اندومتریوز، باروری و حفظ باروری دراندومتریوز، آناتومی درجراحی لاپاروسکوپی، درمانهای دارویی و جراحی ادنومیوز، هیسترکتومی به روش لاپاروسکوپی، پاتولوژی و بیومارکرها، کیفیت زندگی بیماران اندومتریوز، ملاحظات پرستاری و مامایی در اندومتریوز، تغذیه در اندومتریوز، بحث و تبادل نظر در جراحی اندومتریوز، تصویربرداری در تشخیص اندومتریوز، موارد اخلاقی و قانونی در جراحی اندومتریوز و لاپاروسکوپی، میوم های رحمی و درمانهای آن ،هیستروسکوپی ومدیریت عوارض احتمالی در جراحی لاپاروسکوپی اندومتریوز محورهای اصلی این کنگره خواهند بود که طی سه روز (29 و 30 آذرماه و اول دی)برگزار می شود.

ما چونان رودهای پرآب در همایش ها به هم می پیوندیم و پشت به پشت هم در تسکین آلام مردمان، دریایی آرامش بخش خواهیم گشت.

اینک برای این امر مهم، دست یاری به سویتان دراز می کنیم و امید آن داریم که با هم بتوانیم در راه بالندگی و رشد ایران عزیز قدمی کوچک برداریم.

تو را من چشم در راهم

صفورا سلیمانی فخر
صفورا سلیمانی فخرمعاون آموزشی پژوهشگاه ابن سینا و دبیر اجرایی کنگره

با نام پروردگار بی‌همتا و به مدد او، مفتخریم که پنجمین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌ تهاجمی زنان و اندومتریوز را برگزار کنیم. در این رویداد علمی جهانی که به میزبانی کشور عزیزمان ایران و پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی-ابن‌سینا برگزار خواهد شد تمام تلاش ما در کمیته اجرایی معطوف به برگزاری هرچه وزین‌تر و منظم‌تر این کنگره خواهد بود. می‌کوشیم میزبانی شایسته برای شما اساتید و سروران گرامی باشیم و فضایی درخور حضور و مشارکتتان فراهم آوریم تا بتوانید در کمال نظم و آرامش و در عین حال، در فضایی راحت و دوستانه، به طرح و تبادل دانسته‌ها و تجارب ارزشمندتان بپردازید.

کمیته اجرایی پنجمین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز پذیرای نظرات، همکاری‌ها و حمایت‌های همه‌ی نهادها و مراکز آموزشی و پژوهشی‌ است و به‌ یقین همکاری‌ها و حمایت‌های شما عزیزان به برگزاری هرچه پویاتر و شایسته‌تر این گردهمایی علمی بزرگ جهانی خواهد انجامید.

کنگره EMIG2023

پنجمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز از سوی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا از تاریخ ۲۹ آذر لغایت ۱ دی ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

این کنگره بین‌المللی بر آن است تا مجالی شایسته برای حضور اساتید و متخصصان صاحب‌نام ایران و جهان برای طرح و تبادل آخرین یافته‌ها و تجارب فوق‌تخصصی در زمینه بیماری اندومتریوز و ابعاد گوناگون آن فراهم نماید.

با ما در تماس باشید

شماره تماس ما

02122432020

داخلی های 454، 456 و 457

emig@avicenna.ac.ir

www.avicennacongress.ir

Powered by IT Department of Avicenna Research Institute