اخبار

حضور استاد دانشگاه مک گیل در کنگره جراحی‌ های کم‌ تهاجمی زنان و اندومتریوز

حضور استاد دانشگاه مک گیل در کنگره جراحی‌ های کم‌ تهاجمی زنان و اندومتریوز

پروفسور توگاس تولاندی، استاد دانشکده پزشکی دانشگاه مک گیل کانادا در کنار دیگر متخصصان صاحب‌نام جهان، در دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز که از سوی این پژوهشگاه برگزاری می‌شود، سخنرانی می‌کنند.

به گزارش ایسنا، به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا، پروفسور تولاندی سردبیر مجله زنان و زایمان کانادا و عضو هیئت تحریریه مجله تحقیقات زنان و زایمان (سوئیس) است و ریاست بخش زنان و زایمان بیمارستان عمومی مونترال کانادا را بر عهده دارد.

وی برنده جوایز مهمی همچون جایزه فدراسیون بین المللی جامعه باروری (IFFS) و جایزه بین المللی تعالی پزشکی تولید مثل و نایب رئیس کمیته تخصصی غدد درون‌ریز زنان و ناباروری کالج سلطنتی پزشکان و جراحان کانادا است.

دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز، طی سه روز در تاریخ ۲۹ و ۳۰ آذر و ۱ دی در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود و متخصصان صاحب‌نام ایران و جهان درباره محورهای گوناگونی همچون اپیدمیولوژی، ژنتیک و اپی‌ژنتیک اندومتریوز، درمان جراحی اندومتریوز، روش‌های نوین درمان اندومتریوز، درمان‌های دارویی و جراحی آدنومیوز، میوم‌های رحمی؛ درمان‌های دارویی، جراحی و هیستروسکوپی و آناتومی در جراحی لاپاراسکوپی به بحث و گفتگو می‌پردازند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت این کنگره به نشانی avicennacongress.ir مراجعه کنند.

کنگره EMIG2023

پنجمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز از سوی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا از تاریخ ۲۹ آذر لغایت ۱ دی ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

این کنگره بین‌المللی بر آن است تا مجالی شایسته برای حضور اساتید و متخصصان صاحب‌نام ایران و جهان برای طرح و تبادل آخرین یافته‌ها و تجارب فوق‌تخصصی در زمینه بیماری اندومتریوز و ابعاد گوناگون آن فراهم نماید.

با ما در تماس باشید

شماره تماس ما

02122432020

داخلی های 454، 456 و 457

emig@avicenna.ac.ir

www.avicennacongress.ir

Powered by IT Department of Avicenna Research Institute