اخبار

پنل ویژه مباحث روز اندومتریوز برگزار می شود

پنل ویژه مباحث روز اندومتریوز برگزار می شود

کیاپرس/ پنل ویژه آپدیت‌های اندومتریوز به ریاست پروفسور سعید البرزی، استاد دانشگاه علوم پزشکی شیراز و عضو هیئت رئیسه انجمن لاپاراسکوپی زنان ایران با حضور اساتید نامدار بین‌المللی برگزار می‌شود.

به گزارش کیاپرس از پژوهشگاه فناوری‌ های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا، این پنل که در روز پایانی دومین کنگره بین‌المللی و پنجمین کنگره کشوری جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز پژوهشگاه ابن‌سینا برگزار می‌شود.

در ابتدا، دکتر البرزی درباره نخستین گایدلاین آدنومیوز که از سوی بورد انجمن آسیایی اندومتریوز و آدنومیوز منتشر شده است، توضیح خواهند داد.

در ادامه نیز متخصصان نامدار آسیا و جهان، شامل پروفسور معمر از امارات، با موضوع اندومتریوز علامت ‌دار و بی‌علامت، پروفسور آنجلا اگوئیلار از فیلیپین با موضوع اندومتریوز در نوجوانان و راه‌های تشخیص غیرتهاجمی آن، پروفسور پیترو سانتولی از فرانسه با موضوع ارتباط اندومتریوز و آدنومیوز، پروفسور سانان یاکر از سریلانکا با موضوع مدیریت اندومتریوما، پروفسور البرزی از ایران با موضوع اندومتریوز کولورکتال و مجاری ادراری و پروفسور الکساندر پوپوف با موضوع جراحی رباتیک اندومتریوز سخنرانی می‌کنند و به پرسش‌های حاضران پاسخ می‌دهند.

پنجمین کنگره کشوری و دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز از سوی پژوهشگاه ابن‌سینا در تاریخ ۲۹ و ۳۰ آذر و ۱ دی ماه با حضور اساتید و متخصصان نامدار ایران و جهان در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌سایت این کنگره بین‌المللی به نشانی avicennacongress.ir/emig2023/fa/ مراجعه کنند.

کنگره EMIG2023

پنجمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز از سوی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا از تاریخ ۲۹ آذر لغایت ۱ دی ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

این کنگره بین‌المللی بر آن است تا مجالی شایسته برای حضور اساتید و متخصصان صاحب‌نام ایران و جهان برای طرح و تبادل آخرین یافته‌ها و تجارب فوق‌تخصصی در زمینه بیماری اندومتریوز و ابعاد گوناگون آن فراهم نماید.

با ما در تماس باشید

شماره تماس ما

02122432020

داخلی های 454، 456 و 457

emig@avicenna.ac.ir

www.avicennacongress.ir

Powered by IT Department of Avicenna Research Institute