اخبار

آغاز ثبت‌ نام آموزش مداوم دومین کنگره بین‌ المللی جراحی‌ های کم‌ تهاجمی زنان و اندومتریوز

آغاز ثبت‌ نام آموزش مداوم دومین کنگره بین‌ المللی جراحی‌ های کم‌ تهاجمی زنان و اندومتریوز

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاددانشگاهی- ابن‌سینا، ثبت‌ نام آموزش مداوم دومین کنگره بین‌المللی و پنجمین کنگره کشوری جراحی‌ های کم‌ تهاجمی زنان و اندومتریوز در سامانه آموزش مداوم پزشکی از امروز امکان‌پذیر شد.

دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز پژوهشگاه ابن‌ سینا که با حضور اساتید و متخصصان صاحب‌ نام ایران و جهان از تاریخ ۲۹ آذر تا ۱ دی در سالن همایش‌ های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود، دارای امتیاز آموزش مداوم برای گروه‌های مختلف پزشکی، پرستاری و مامایی است و علاقه‌مندان می‌توانند با شناسه ۱۹۹۸۶۴ برنامه‌های آموزش مداوم این کنگره را در سامانه آموزش مداوم پزشکی مشاهده کنند.

درمان‌های نوین اندومتریوز، باروری و حفظ باروری در اندومتریوز، هیستروکتومی به روش لاپاراسکوپی، اپیدمیولوژی، ژنتیک و اپی‌ژنتیک اندومتریوز، درمان‌های دارویی و جراحی آدنومیوز، میوم‌های رحمی؛ درمان‌های دارویی، جراحی و هیستروسکوپی، آناتومی در جراحی لاپاراسکوپی، تصویربرداری در تشخیص اندومتریوز و مدیریت عوارض احتمالی جراحی لاپاراسکوپی ملاحظات پرستاری و مامایی در جراحی‌های اندومتریوز از جمله محورهای این کنگره بین‌ المللی‌ اند.

علاقه‌مندان برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به وب‌سایت این کنگره بین‌المللی به نشانی www.avicennacongress.ir مراجعه کنند.

کنگره EMIG2023

پنجمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز از سوی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا از تاریخ ۲۹ آذر لغایت ۱ دی ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

این کنگره بین‌المللی بر آن است تا مجالی شایسته برای حضور اساتید و متخصصان صاحب‌نام ایران و جهان برای طرح و تبادل آخرین یافته‌ها و تجارب فوق‌تخصصی در زمینه بیماری اندومتریوز و ابعاد گوناگون آن فراهم نماید.

با ما در تماس باشید

شماره تماس ما

02122432020

داخلی های 454، 456 و 457

emig@avicenna.ac.ir

www.avicennacongress.ir

Powered by IT Department of Avicenna Research Institute