اخبار

ارائه درمان‌های نوین اندومتریوز در یک کنگره بین‌المللی

ارائه درمان‌های نوین اندومتریوز در یک کنگره بین‌المللی

دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز، ۲۹ آذر تا اول دی ماه امسال در دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز با حضور اساتید و متخصصان صاحب‌نام جهان و ایران از ۲۹ آذر تا اول دی در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود و به سرفصل‌هایی همچون درمان‌های نوین اندومتریوز، باروری و حفظ باروری در اندومتریوز، هیستروکتومی به روش لاپاراسکوپی، اپیدمیولوژی، ژنتیک و اپی‌ژنتیک اندومتریوز و ملاحظات پرستاری و مامایی در جراحی‌های اندومتریوز اختصاص دارد.

انجمن علمی جراحی‌های کم‌ تهاجمی زنان به‌ عنوان همکار در برگزاری پنجمین کنگره کشوری و دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌ تهاجمی زنان و اندومتریوز با پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا همکاری می‌کند.

به نقل از روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا، علاقه‌مندان به دریافت اطلاعات بیشتر درباره دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌ تهاجمی زنان و اندومتریوز می‌توانند به وب‌ سایت www.avicennacongress.ir/emig2023 مراجعه کنند.

کنگره EMIG2023

پنجمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز از سوی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا از تاریخ ۲۹ آذر لغایت ۱ دی ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

این کنگره بین‌المللی بر آن است تا مجالی شایسته برای حضور اساتید و متخصصان صاحب‌نام ایران و جهان برای طرح و تبادل آخرین یافته‌ها و تجارب فوق‌تخصصی در زمینه بیماری اندومتریوز و ابعاد گوناگون آن فراهم نماید.

با ما در تماس باشید

شماره تماس ما

02122432020

داخلی های 454، 456 و 457

emig@avicenna.ac.ir

www.avicennacongress.ir

Powered by IT Department of Avicenna Research Institute