اخبار

سخنرانی بنیان گذار مرکز اندومتریوز و جراحی پیشرفته لگن در دومین کنگره بین‌ المللی اندومتریوز

سخنرانی بنیان گذار مرکز اندومتریوز و جراحی پیشرفته لگن در دومین کنگره بین‌ المللی اندومتریوز

پروفسور گابی موعاد، دانشیار گروه زنان و زایمان دانشکده پزشکی و علوم بهداشتی دانشگاه جورج واشنگتن آمریکا در دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز که از سوی پژوهشگاه ابن‌سینا برگزار می‌شود، سخنرانی می‌کند.

پروفسور گابی موعاد مدیر بخش جراحی رباتیک زنان دانشگاه جورج واشینگتن امریکا و عضو انجمن متخصصان لاپاراسکوپی زنان آمریکا است.

وی بنیانگذار مرکز اندومتریوز و جراحی پیشرفته لگن امریکا (CEAPS) بوده و در سال‌های ۲۰۱۵ تا ۲۰۱۹ به‌عنوان پزشک برتر در منطقه واشنگتن دی سی انتخاب شده است.

پروفسور موعاد برنده جایزه بین‌المللی تعالی در روش‌های آندوسکوپی از انجمن لاپاراسکوپیست‌های زنان و زایمان آمریکا (AAGL) است و ریاست کمیته تحقیقات و رئیس کمیته رباتیک انجمن لاپاراسکوپیست‌ های زنان و زایمان آمریکا (AAGL) را بر عهده دارد.

به گزارش روابط عمومی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا، پنجمین کنگره کشوری و دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز که از سوی پژوهشگاه ابن‌سینا برگزار می‌شود، میزبان استادان و متخصصان صاحب‌نام جهان و ایران خواهد بود.

دومین کنگره بین‌المللی جراحی‌های کم‌تهاجمی زنان و اندومتریوز در روزهای ۲۹ و ۳۰ آذر و ۱ دی در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود و دارای امتیاز بازآموزی برای گروه‌های مختلف پزشکی و پیرا پزشکی است.

علاقه‌مندان می‌توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به وب‌ سایت این کنگره به نشانی avicennacongress.ir/emig2023/ مراجعه کنند.

کنگره EMIG2023

پنجمین کنگره ملی و دومین کنگره بین المللی جراحی های کم تهاجمی زنان و اندومتریوز از سوی پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا و مرکز درمان ناباروری ابن‌سینا از تاریخ ۲۹ آذر لغایت ۱ دی ۱۴۰۲ در سالن همایش‌های بین‌المللی دانشگاه شهید بهشتی برگزار می‌شود.

این کنگره بین‌المللی بر آن است تا مجالی شایسته برای حضور اساتید و متخصصان صاحب‌نام ایران و جهان برای طرح و تبادل آخرین یافته‌ها و تجارب فوق‌تخصصی در زمینه بیماری اندومتریوز و ابعاد گوناگون آن فراهم نماید.

با ما در تماس باشید

شماره تماس ما

02122432020

داخلی های 454، 456 و 457

emig@avicenna.ac.ir

www.avicennacongress.ir

Powered by IT Department of Avicenna Research Institute