پیام دبیر علمیپژوهشگاه ابن‌سینا بار دیگر افتخار دارد تا میزبان شما در «کنگرۀ بین‌المللی نگاهی جامع به ناباروری، از تشخیص‌ تا تولد فرزند سالم» باشد که در تاریخ ۱۴ تا ۱۶ دی ۱۴۰۱ برگزار می‌شود.

امسال پس از گذشت سه سال و عبور از محدودیت‌های پاندمی کووید-۱۹، خرسندیم که می‌توانیم به‌صورت حضوری میزبان شما عزیزان باشیم و فرصتی مغتنم است که در کنار یکدیگر بتوانیم از سخنرانی‌های متنوع و پنل‌های چالشی بهره‌مند شویم.   

مجموعۀ ابن‌سینا برای این رویداد مهم یک برنامۀ علمی جامع و کاربردی را ارائه خواهد کرد که شامل برنامه‌های متنوع، از جمله کارگاه‌های منتخب، سخنرانی‌ها، پنل‌های مفید و چالشی در مورد موضوعات موضوع مهم بالینی، ارائه منتخب مقالات دریافت‌شده و سمپوزیوم‌های کاربردی است.

در این کنگره به موضوعاتی همچون استراتژی‌های لازم برای دریافت بهترین تخمک، اسپرم و جنین و بهبود آندومتر در روش‌های کمک‌باروری، چالش‌های سن و ناباروری و اهدا، شکست مکرر لانه‌گزینی، سقط مکرر، مداخلات پرستاری و مامایی در درمان ناباروری، آندومتریوز و روش‌های کمک‌باروری و مسائل بارداری‌های حاصل از درمان ناباروری می‌پردازیم و یقین داریم که با حضور و شرکت شما استادان و متخصصان ارجمند شاهد یک رویداد علمی پربار خواهیم بود.

مجموعه همکاران اینجانب در پژوهشگاه ابن‌سینا همچون گذشته در تلاشند تا  محیطی علمی و صمیمانه را برای گردهم‌آیی استادان بزرگ و صاحب‌نام، همکاران و دانشجویان مشتاق فراهم سازند و کنگرۀ امسال به‌صورت هیبریدی (مجازی و حضوری) در سه روز متوالی در فصل زیبای زمستان برگزار خواهد شد.

مشتاق حضور و پذیرای نظرات و پیشنهادات ارزشمندتان برای برگزاری پربارتر کنگره بین‌المللی «نگاهی جامع به ناباروری، از تشخیص تا تولد فرزند سالم» هستیم.