پیام رئیس کنگرهبا استعانت از پروردگار، بار دیگر مفتخریم که میزبان شما فرهیختگان ارجمند در «کنگرۀ بین‌المللی نگاهی جامع به ناباروری، از تشخیص‌ تا تولد فرزند سالم» باشیم.

علوم و فناوری‌های تولیدمثل یکی از پویاترین شاخه‌های علوم زیستی و پزشکی در جهان است و هر روز شاهد جدیدترین دستاوردهای پژوهشگران و دانشمندان در این حوزه‌ایم. با پیشرفت‌های پرشتاب در این عرصه، پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا ایجاد فرصتی برای به‌روزرسانی دانش دست‌اندرکاران و تبادل تجارب و دیدگاه‌های صاحب‌نظران و متخصصان فعال در حوزه باروری و ناباروری را از جمله رسالت‌های اصلی خویش می‌داند و هدف اصلی این کنگره نیز ایجاد این فرصت برای تمام دانشجویان، پژوهشگران و متخصصان عرصه تشخیص و درمان ناباروری است.

از این رو، پژوهشگاه فناوری‌های نوین علوم زیستی جهاد دانشگاهی- ابن‌سینا در تاریخ ۱۴ تا ۱۶ دی ۱۴۰۱ به‌صورت حضوری و مجازی پذیرای شما اساتید، پزشکان و دانشجویان ارجمندی خواهد بود که به‌یقین، حضور و مشارکت‌ پربار شما در این کنگرۀ بزرگ بین‌المللی بر غنای آن خواهد افزود.

امیدواریم این کنگره که پس از گذر از دوران پاندمی کرونا به‌صورت حضوری برگزار می‌شود، فرصتی مغتنم برای دیدار شما عزیزان و طرح مباحث علمی و فناورانه روز جهان در حوزه باروری و ناباروری باشد.

با افتخار پذیرای نظرات ارزشمندتان برای برگزاری هرچه پربارتر این کنگره‌ایم و امیدواریم با تلاش کمیته علمی و اجرایی و نیز حضور، مشارکت و تعامل شما اساتید ارجمند، برگ زرین دیگری در برگزاری شایسته و پربار یک گردهم‌آیی علمی بین‌المللی رقم بخورد.